Zľavy až 18 %. Zľavový kód: BLACKFRIDAY##1.11.2020## Nakupujte

Akcia BLACK FRIDAY na rolety Deň a noc. Zľava 11%-18%

Akcia BLACK FRIDAY už skončila, ale nebojte sa - chystáme ďalšie prekvapenie.

Látkové rolety Deň a noc už dávno nie sú len praktickým spôsobom zatienenia interiéru. Stále viac sa používajú aj ako štýlový doplnok bytu. Majú totiž niekoľko zásadných výhod:

  • na výber je obrovské množstvo farieb a vzorov látok, takže si určite vyberiete tú, ktorá vhodne podporí atmosféru vášho bytu či domu
  • veľmi ľahko sa dajú vymeniť. Doslova za pár minút môžete zmeniť farebné ladenie miestnosti prostou výmenou roliet
  • cenovo dostupné, a môžete mať doma niekoľko súprav roliet na výmenu. Napríklad pri príležitosti zmeny ročného obdobia

Konkrétne látkové rolety Deň a noc od FEXI majú ešte navyše pridanú hodnotu. Možno vás presvedčí 25 dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre náš e-shop.

Napriek tomu, že sú rolety Deň a noc cenovo dostupné riešenie pre zatienenie, rozhodli sme sa podporiť vás pri nákupe jedinečnou zľavou až 18%. Od utorka 6.10. do nedele 18.10 preto môže každý zákazník uplatniť zľavový kupón pri platbe objednávky v e-shope fexi.sk.

Kupón je možné uplatniť na rolety z kategórií Gold, Platinum a Diamond a to od utorka do nedele vrátane.

Postup je jednoduchý:

  • vyberte si rolety v našom e-shope. Množstvo nijako neobmedzujeme – čím viac nakúpite, tým viac ušetríte
  • v košíku pri dokončovaní objednávky vyplňte kód BLACKFRIDAY

sleva18

A teraz to najlepšie – kupón môžete kombinovať aj s ďalšími zľavami ako je doprava zadarmo pri nákupe nad 80 € a množstvová zľava 5 % pri nákupe nad 190 €, prípadne zľava 7 % pri nákupe nad 390 €. Základná zľava kupónu je 11% a spoločne s ďalšími zľavami je možné sa dostať až na tých 18 %. Je možné, že taká akcia sa už opakovať nebude. Ak teda premýšľate o skrášlení svojho interiéru, teraz je ten najvhodnejší čas na nákup roliet Deň a noc na fexi.sk.