Bez starostí

Chceme, aby bol pre vás nákup vo FEXI čo najjednoduchší. Ak ste na našich webových stránkach nenašli, čo hľadáte, alebo potrebujete poradiť, sme tu pre vás.


Neviete si rady? Poradíme vám

Naši špecialisti z tímu FEXI vás prevedú celým nákupom, nech už potrebujete poradiť s čímkoľvek. S čím všetkým vám pomôžeme?

 • Správne zmeranie okna a výber rozmeru

  Zmeranie okna je základ pre správny výber rolety. Ak neviete ako na to, vyfoťte okná, na ktoré chcete rolety, pošlite nám fotografie na e-mail a tím FEXI všetko ostatné zariadi.

 • Akú látku si vybrať

  Naši špecialisti sa dokonale vyznajú v látkach, ktoré FEXI ponúka. Poradia vám so zatienením, gramážou, ale tiež s ideálnou farbou do vášho interiéru. Ak aj napriek tomu budete tápať, zašlú vám vzorkovnicu látok.

 • Aký zvoliť typ upevnenia

  Ponúkame vám viac typov upevnenia – najjednoduchší variant bez vŕtania iba so zavesením a ďalej s vŕtaním do okna, steny alebo stropu. S naším špecialistom vyberiete to najlepšie riešenie.

 • Výber ovládacieho mechanizmu

  Pomôžeme vám s výberom farby i strany ovládacieho mechanizmus. A pretože bezpečnosť našich produktov je u nás na prvom mieste, vysvetlíme vám princípy bezpečnostných zariadení na roletách a poradíme s výberom.

 • Ako správne objednať v e-shope

  Žiadny učený z neba nespadol a nie každý vie plávať na vlnách internetu ako ostrieľaný profesionál. Pre tých menej skúsených prinášame kompletné rady ako nakupovať v e-shope.

 • Finálna inštalácia rolety

  Nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob upevnenia vašej rolety, jej inštalácia je vždy hračka. Ak si neviete rady ani s našimi manuálmi a videonávodmi, naši odborníci vám radi poradia krok za krokom.


A ako „Bez starostí“ funguje?

Pomôžeme vám s nákupom krok za krokom
Presne vieme, ako vám poradiť, sme špecialisti
Za naše služby nezaplatíte ani korunu navyše
A ako „Bez starostí“ funguje?

Kontaktujte nás

Volajte našu infolinku


Zákaznícka podpora

+421 222 205 172

Pondelok – piatok 8:00 – 16:00

Napíšte si o radu


E-mailová adresa tímu FEXI

info@fexi.sk

Píšte kedykoľvek, odpovieme vám čo najskôr