O nás

U nás vo FEXI sme pyšní na to, že vám môžeme ponúknuť nekompromisnú kvalitu roliet za tie najlepšie ceny a neustále premýšľame nad tým, ako sa ďalej zlepšovať. A aké výhody ponúkame? Pozrite sa a presvedčite sa sami, v čom sme takí výnimoční.

Na trhu od roku 2010Na trhu od roku 2010

Naša partnerská spoločnosť Westlogic s. r. o. pôsobí na trhu už od roku 2010, máme teda bohaté skúsenosti s predajom a sme skúsenými odborníkmi. Vďaka tomu sme schopní vám zaistiť komplexné služby a to na vysokej profesionálnej úrovni. V roku 2017 sme na trh vstúpili s tieniacou technikou FEXI, v ktorej sa tiež držíme vysokého štandardu a pre našich zákazníkov chceme byť nielen spoľahlivým partnerom, ale tiež priateľom a radcom.

Nekompromisná kvalitaNekompromisná kvalita

Štýl, kvalita a veľký výber nás stavajú na najvyššie priečky v oblasti výroby roliet na mieru. Máme absolútnu dôveru nekompromisnej kvality našich roliet za najlepšie ceny a náš názor je podporený stovkami spokojných zákazníkov. Staňte sa aj vy naším zákazníkom a presvedčite sa sami o kvalite roliet od FEXI.

Najlepšie cenyNajlepšie ceny

K cenám, rovnako ako ku kvalite, sa staviame absolútne nekompromisne. Chceme našim zákazníkom ponúkať špičkovú kvalitu, vždy za čo najpriaznivejšie ceny. Skutočne vždy! Môžete si teda byť istí, že nákupom od FEXI skutočne neoľutujete.

Vzorky zadarmoVzorky zadarmo

Vieme, že voľba správnej rolety pre váš (nielen) domov je dôležitý proces a vybrať si látku na internete nie je zrovna jednoduché. Aby sme vám pomohli a zaistili, že si vyberiete skutočne správne, ponúkame vám bezplatnú službu, vďaka ktorej si môžete nechať zaslať až 8 vzoriek látok a vy si tak môžete pokojne a v pohodlí domova vybrať roletu svojich snov.

Skvelá podpora pri nákupe aj po ňomSkvelá podpora pri nákupe aj po ňom

Pýšime sa špičkovou zákazníckou podporou počas nákupu aj po ňom. Zašleme vám až 5 vzoriek látok zadarmo, telefonicky vám pomôžeme s meraním i výberom rolety a sme pripravení odpovedať vám na akékoľvek otázky týkajúce sa roliet na mieru. Naša zákaznícka linka je pre vás pripravená vždy od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00.

Úplne bezpečné nákupyÚplne bezpečné nákupy

Bezpečnosť v e-shope FEXI berieme veľmi vážne, u nás môžete nakupovať skutočne bez obáv. Vďaka HTTPS protokolu sú vaše citlivé dáta úplne v bezpečí, všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sa prenášajú v zašifrovanej podobe.

 
FEXI Rolety
Westlogic s.r.o. - ID 17884 ,
Frogman s.r.o.
Bratislavská 1804,
911 05 Trenčín
Kancelář
Kancelář

 

Dátum vzniku 1. novembra 2018, Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Ostrave pod spisovou značkou oddiel C vložka 36070

IČ: 28637372

IČ DPH: CZ28637372 

 

„Všetci sa snažíme o to, aby FEXI výrobky a služby robili našim zákazníkom radosť. Myslím, že sa nám to darí. Zákazník a jeho spokojnosť sú pre nás najvyššou prioritou a s celým tímom robíme všetko pre to, aby to bolo poznať.“

Ing. Ondřej Pekárek, konateľ Ing. Ondrej Pekárek

Ako to u nás vyzerá

Pozrite sa, ako to vyzerá, keď si u nás objednáte svoju roletu na mieru. Každá roleta Deň a noc, ktorú u nás vyrobíme, je originál.