Vytvorte doma svojim deťom študijný kútik so zľavami na rolety až 45 %

Leto utieklo ako voda a za dverami máme jeseň. Školáci sa vracajú späť do lavíc, a ako všetci vieme, to sa spája s potrebou im vytvoriť ideálne študijné podmienky aj doma. Písací stôl a stoličku má vo svojej izbe snáď každý, ale stačí to? Nie! Pre vhodnú študijnú atmosféru je potrebný aj dostatok prirodzeného svetla. Ako ho ale zaistiť?

clanek_001

Význam denného svetla

FEXI Vám ponúka prosté riešenie, a tým je tieňací systém, ktorý Vám umožní s denným svetlom hravo pracovať. Jedine s roletami Deň a noc totiž dokážete priechod slnečného svitu jednoducho regulovať a vytvoriť tak jedinečný študijný kútik

Aj keď je študijná plocha možno vybavená lampičkou, prítomnosť denného svetla je skutočne kľúčová. Na rozdiel od umelého osvetlenia dokáže slnečný svit zaistiť syntézu vitamínu D v našom tele. To vedie k zlepšeniu nálady, odbúraniu klasickej poobedňajšej únavy a súčasne tento proces zvyšuje produktivitu. A povedzte si úprimne – práve odhodlanie a energia deťom často po celom dni v škole chýba.

Rolety Deň a noc

Mnoho domácností stále vsádza na závesy a záclony. Toto riešenie je estetické, ničmenej nie je dostatočne efektívne, ak chceme pracovať s množstvom lúčov, ktoré do miestnosti preniknú. Prečo to tak je? Mnoho ľudí sa nechce tohto typu tienenia vzdať, pretože miestnosti prepožičiava dojem útulnosti. Čo keď ale existuje riešenie, ktoré je estetické a jemné, ale zároveň praktické a funkčné

Ako rolety Deň a noc fungujú?

Áno, týmto riešením sú práve rolety Deň a noc. Ich výnimočnosť stojí hneď na niekoľkých pilieroch. Jedným z nich je, že ovládanie je veľmi jednoduché. Tieto rolety sú totiž zložené z priehľadných a nepriehľadných horizontálnych pruhov látok.

Jediným pohybom retiazky môžeme ovplyvniť, či chceme miestnosť zatieniť alebo naopak zaliať slnkom. Pokiaľ tieto rolety zatiaľ nepoznáte a nedokážete si predstaviť, na akom princípe fungujú, máme pre Vás interaktívny model, kde môžete ich ovládanie jednoducho vyskúšať.

Široký výber farieb

Ďalšia prednosť tejto tieniacej techniky je, že je možné ju zakúpiť v celej rade farebných prevedení a v mnohých dekoroch. Rolety sú teda estetické nie len vďaka svojej koncepcií, ale taktiež preto, lebo jednoducho doplnia akúkoľvek miestnosť.

Škála farieb je široká rovnako ako množstvo najrôznejších odtieňov. Pokiaľ sa teda rozhodnete tieto rolety pre svojho školáka zaobstarať, rozhodna nájdete riešenie aj pre tú najhravejšiu detskú izbu.

clanek_002

Jednoduchá údržba

Rolety Deň a noc nie sú skvelé len pre svoje jedinečné prevedenie, ale taktiež preto, ako jednoducho sa udržujú v čistote. A to určite oceníte, pokiaľ sa ich rozhodnete do detskej izby nainštalovať.

Naše rolety môžete očistiť hneď niekoľkými spôsobmi. Pokiaľ ide o pravidelnú údržbu, stačí použiť vysávač nastavený na najnižšej úrovni a použiť kefový nástavec. Pokiaľ dôjde k ich zašpineniu, použite vlhkú handričku, prípadne jemný čistiaci prostriedok.

Určite oceníte, že roletu nemusíte dávať dole. Len nechajte vyčistené miesto vždy riadne vyschnúť. 

Bezpečnosť pre deti

Pokiaľ rolety do detskej izby zaobstaráte, určite Vás poteší, že naše tieniace systémy spĺňajú normu ČSN EN 13120. Ta zaručuje, že sú naše rolety vybavené jedným z bezpečnostných prvkov, ktoré chránia deti pred potenciálne nebezpečnými ovládacími retiazkami. Pokiaľ by balenie jedno z prvkov neobsahovalo, roletu neinštalujte a ihneď sa na nás obraťte.

Nie ste si istý, ako takýto bezpečnostný prvok vyzerá? Presne pre tento účel sme pre Vás pripravili podrobné informácie o bezpečnosti roliet.  

Rolety Deň a noc do celého bytu

Ale prečo zostať len u detských izieb? Rolety Deň a noc dokážu ako jemná niť prepojiť všetky miestnosti Vašeho domu alebo bytu. A okrem toho si pamätajte, že čím viac u nás nakúpite, tým viac ušetríte. Vážíme si našich zákazníkov, preto Vás za nákup radi odmeníme.

Krásne a vhodné tienenie si zaslúži každé okno vo Vašom interiéri. Dopriať prirodzené svetlo svojim deťom je rovnako dôležité, ako dopriať ho sebe. Jeseň so sebou totiž prináša aj kratšie dni. Ak ale denné svetlo využijete do posledného momentu, určite to ocení aj Váš elektromer. 

Obývacie izby

V obývacej izbe nemusíte zbytočne rozsvecovať, pretože naše rolety Vám umožnia nechať prenikať svetlo a cez to si zachovať súkromie pred zvedavými pohľadmi z ulice alebo protiľahlých bytov. 

clanek_003

Pracovňa

Nielen školáci, ale aj Vy potrebujete v dome vhodné miesto pre prácu a koníčky. Či už pracujete z domu, zariadíte si šijací kútik alebo ste vášnivý čitateľ, aj Vy by ste si mali pre svoje aktivity zaistiť nelen prístup slnku, ale taktiež patričné súkromie. Obe veci dokážu rolety Deň a noc opravdu skvele!

Spálňa

Táto miestnosť má veľmi špecifické potreby. Potrebujeme tu súkromie, dostatok prirodzeného svetla pri využívaní toaletného stolíka a tmu, keď sa ukladáme k spánku. Aj tu sa skvelo hodia rolety od FEXI

Prajete si čo možno najvyššiu mieru zatienenia? Rozhodnite sa pre variantu Platinum v tmavých farbách. Tá sa postará a potrebnú tmu, ktorú si v noci prajete. Pokiaľ zvolíte tmavú farbu rolety, môžete si užívať ničím nerušený spánok.

Rovnaký design, rôzne farby

Rolety Deň a noc sú vhodnou voľbou do každej domácnosti, pretože si ich vzhľad môžete prispôsobiť podľa povahy jednotlivých miestností. 

Pokiaľ ste zástanci extravagantných farieb, môžete túto svoju záľubu premietnuť aj do svojho tienenia. Pre miestnosti, v ktorých chcete zachovať ľahkosť a vzdušnosť môžete vybrať jeden z nestarnúcich krémových alebo sivých odtieňov. A pokiaľ si prajete, aby Vaše rolety doplnili kresbu Vašej podlahy alebo nábytku, môžete zvoliť jeden z mnoha prírodných dekorov.

Aj keď si každá miestnosť žiada iné farebné riešenie, všetky bude spájať jedinečný design našich roliet.

Keď sa elegancia a funkčnosť stretávajú 

Naše tienenie je vhodné pre akúkoľvek domácnosť. Prinesie so sebou totiž jemnosť a vzdušnosť, farebne sa prispôsobí a súčasne Vám dokáže poskytnúť dostatok súkromia a jednoduchú reguláciu prenikajúcich lúčov

Len máloktorý typ tienenia Vám ponúka takúto flexibilitu vo všetkých ohľadoch. Ale tým jedinečnosť našich roliet Deň a noc nekončí. Je ich ešte omnoho viac. Pozrite sa s nami, čo všetko získáte, keď si kúpite rolety práve u nás. 

clanek_004

Jednička na trhu

Rolety FEXI sú nielen krásne, ale prinášajú so sebou aj ďalšie benefity, ktoré u konkurencie nezískate. Pýtate sa aké? My Vám ich môžeme vymenovať hneď pätnásť, a i cez to nevymenujeme všetky.

 1. Naše rolety dostanete už zložené. Nemusíte sa teda báť zložitého skladania a montovania, ako tomu u konkurenčných výrobkov býva.
 2. Ponúkame viacero možností, ako roletu upevniť, medzi nimi je aj upevnenie bez vŕtania – roletu jednoducho zavesíte na rám okna.
 3. Pokiaľ sa rozhodnete pre montáž, nezaberie Vám to viac než pár minút. S nami sa totiž neutopíte v mori desiatok komponentov.
 4. Prevedenie je kvalitné a stabilné. Zakúpením roliet v hobby marketu nikdy nezískate tak precízne spracovanie.
 5. Pretože si za našimi roletami stojíme, záruku sme predĺžili na 4 roky.
 6. Ponúkame veľké množstvo látok. Najdete ich u nás až 130 druhov!
 7. Či už Vás zaujíma ako roletu zmerať, pripevniť alebo vyčistiť, pre každú z týchto činností pre Vás máme pripravený podrobný videonávod a manuál.
 8. Nedokážete sa rozhodnúť pre jednu farbu alebo dekor? Nevadí! Ponúkame bezplatné zaslanie až 8 vzoriek látok úplne zdarma.
 9. Vami objednaný produkt doručíme do 10 dní od objednania.
 10. Zhotovujeme rolety na mieru. Pokiaľ nenájdete riešenie pre Vaše okno, napíšte nám, radi pre Vás roletu pripravíme priamo podľa Vašich potrieb.
 11. Pokiaľ si s niečím neviete rady, pošlite nám fotografiu alebo nám zavolajte. Na našej zákazníckej linke sme pre Vás k dispozícií od 8:00 do 16:00.
 12. Naše rolety sa dajú jednoducho odinštalovať. Pokiaľ ich budete chcieť použiť inde, nie je v tom žiadny problém.
 13. Len u nás získáte produkt vysokej kvality za skvelú cenu.
 14. Rolety posielame nielen do Slovenskej republiky, ale taktiež do Česka.
 15. Pri nákupe nad 80€ garantujeme bezplatné doručenie. Mimo toho ponúkame taktiež množstevné zľavy.

FEXI škrtá ceny

Rolety Deň a noc od FEXI by len ťažko našli konkurenciu. Pokiaľ sa pre ich kúpu rozhodnete práve teraz, urobíte skvelé rozhodnutie.

Pretože vieme, že s návratom detí do škôl sa hodí každá koruna, rozhodli sme sa pre Vás pripraviť akciu. Pri nej môžete na naše rolety získat zľavu až 45 %! Pýtate sa ako túto zľavu získať? Sú celkom 3 možnosti a pri každej z nich ušetríte viac než 40 %.

 1. Vyberte si roletu, na ktorú sa zľava vzťahuje. Jej zakúpením Vám bude automaticky pripočítaná zľava 41 %. Rozmer, typ kazety ani úroveň zatemnenia nerozhoduje. Zľava sa vzťahuje na takmer  všetky prevedenia rolet.
 2. Pokiaľ Váš nákup presiahne čiastku 190€, zľava sa vyšplhá na 44 %.
 3. Ak si z našej ponuky vyberiete rolety v celkovej hodnote nad 390€, môžete sa tešiť na zľavu 45 %.

clanek_005

Vieme, že jeseň so sebou prináša mnoho nákladov, a preto sme sa rozhodli Vám naše rolety ponúknuť za zvýhodnenú cenu. A to nie hocijakú! Ako sami vidíte, aktuálne ju zaobstaráte za takmer polovičnú cenu!

Našich zákazníkov si skutočne vážíme. Preto sa zľava okrem príslušenstva (retiazky, ťažítka apod.) vzťahuje takmer na celý náš sortiment! Neváhajte teda a doprajte svojej domácnosti krásny nový vzhľad bez výčitiek. 

Nielenže vďaka FEXI roletám svojej domácnosti vdýchnete nový život, ale súčasne môžete ušetrené financie použiť pre ďalšie spríjemnenie nadchádzajúcich jesenných dní.