Objednajte si vzorky roliet

Odhadnúť, ako budú rolety pôsobiť po inštalácii v jednotlivých miestnostiach bytu, nemusí byť jednoduché. V našom e-shope uvádzame obrázky, ktoré nie sú len ilustratívne, ukazujú, ako roleta skutočne vyzerá.

Môžete si vyberať z kompletného sortimentu roliet Deň a noc. Ukážte myšou na kategóriu Všetko, kliknite na kazetu ktorú chcete. Na rýchlejšiu orientáciu voľte otvorenú kazetu. Keď pohnete myšou o kúsok nižšie, nájdete filter podľa farieb a miery zatemnenia. Použitím filtra zúžite finálny výber. Najvernejší obrázok vzorky nájdete v detaile každého produktu a to vždy na 4. fotografii.

Fotografie sú veľmi dôkladne upravované, aby sa odtieň úplne zhodoval. Ale monitor nášho grafika nemusí byť zhodný s vaším monitorom, preto môže dochádzať k posunu farieb.

Ale chodiť po byte s notebookom a prikladať ho k oknu nie je veľmi praktické. Ponúkame preto vzorky látok, s ktorými si predstavu urobíte predsa len o niečo lepšie.

Ako si objednať vzorky roliet?

Je to veľmi jednoduché. Vyberte si také rolety, látky a dizajn, o ktorých si myslíte, že by vo vašom byte vyzerali dobre. V tomto okamihu nie je vôbec potrebné premýšľať napríklad o type kazety, či o tom, na akej strane rolety má byť ovládanie. 

Postupovať možno dvomi spôsobmi:

  • môžete prechádzať priamo ponuku roliet. Vyberiete si rolety podľa radu: Silver, Gold, Platinum, Diamond. V každom type roliet Deň a noc je uvedené aj to, v akých kazetách ich dodávame. Štandardne sú k dispozícii Otvorená, Polo a Maxi kazeta.

    Keď zobrazíte výpis roliet, môžete si vizuálne vybrať látku a dizajn a kliknúť na konkrétnu vybranú roletu. V detaile rolety si môžete prečítať mnoho dôležitých informácií – ako zmerať okno, ako roletu namontovať a pod. V tejto chvíli je pre vás najdôležitejšie, aby sme vybranú roletu dodávali v rozmere, ktorý potrebujete. Ak ale nemáte nejaké špecifické rozmery, svoj rozmer v ponuke väčšinou nájdete.

    Všimnite si, že súčasťou názvu rolety je aj kód látky. Napríklad Roleta Deň a noc Oriental čierna breza AA 107 má kód látky AA 107. Zaznamenajte si ho niekam a pokračujte v hľadaní a prezeraní ďalších látok. Vždy, keď nájdete látku, ktorá vás zaujala, poznamenajte si jej kód.
  • hľadajte len látku v zozname vzoriek. Ako sme hovorili – vo chvíli, keď vyberáte len typ látky a vzor, nemusíte riešiť nič iné. Pokojne teda choďte do našej ponuky vzoriek zadarmo a len očami vyberajte vhodnú látku. Výhodou je, že máte všetky látky a ich kódy na jednom mieste.

    Ak si chcete prezrieť ilustračný obrázok, stačí na vybranú látku kliknúť a dostanete sa na detail konkrétnej rolety. Tak získate predstavu, ako vyzerajú rolety nainštalované v miestnosti.

Keď máte vybrané nejaké látky, stačí na stránke vzoriek zadarmo vyplniť jednoduchý formulár. Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu, aby sme vás mohli kontaktovať. Do textu správy napíšte kódy látok (maximálne 8 látok) a tiež svoju poštovú adresu, na ktorú vám vzorkovnicu pošleme.

Ponúkame najväčší počet látok na trhu s roletami Deň a noc a tiež najväčší počet látok ako vzorky zadarmo. Napriek tomu – ak si ani z 8 látok nevyberiete, skúste nás kontaktovať e-mailom či telefonicky a nejako sa dohodneme. Môžete:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie