Rolety na okná s pridanou hodnotou

Aký druh tienenie používate? Žalúzie? Závesy? Rolety? Počuli ste už o roletách Deň a noc? Ponúka výhody roliet i žalúzií, a tak dáva tieneniu moderné rysy. Látkové rolety na okná Deň a noc od FEXI navyše prinášajú pridanú hodnotu v podobe jednoduchej montáže.

Okenné rolety Deň a noc

Najprv trochu popisu, ako vlastne rolety Deň a noc fungujú. Princíp roliet je jednoduchý - v kazete je stočená látka tvorená striedajúcimi sa pruhmi. Nepárny pruh je tvorený látkou s rôznym stupňom priesvitnosti, párny pruh je naopak celkom priehľadný.

Ak chcete rolety stiahnuť a okná zatieniť, stačí zatiahnuť za retiazku. Roleta sa začne vysúvať z kazety. Jeden koniec látky je v kazete napevno ukotvený. Keď sa roleta odvíja, tvoria sa 2 vrstvy. Jedna sa už neposúva a zostáva nehybná na okne ako zadný kus. Predný kus sa posúva dole.

Keďže sa látka skladá z priehľadných a nepriehľadných pruhov, pri pohybe sa rôzne prekrývajú a Vy môžete riadiť množstvo svetla, ktoré do miestnosti prechádza.

Na videu je všetko vidieť názorne:

Látkové rolety na okná FEXI

Keď vyberáte rolety na okná, môžete nájsť dodávateľa s rôznou kvalitou roliet aj v rôznych cenových hladinách. U FEXI ale máte istotu najlepšieho pomeru cena / výkon.

Čím to je?

 • Dbáme najmä na kvalitu. Nielen na kvalitu materiálov, ale aj spracovania a servisu.
 • Držíme ceny na najnižšej úrovni. Pritom ale nechceme ustúpiť od kvality, ktorá je pre nás najzásadnejšia.
 • Chválime sa bezkonkurenčným zákazníckym servisom. Môžete sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou.
 • Každú objednávku telefonicky overujeme, aby ste mali istotu, že je všetko správne.
 • Ale hlavne: Rolety na okná od FEXI sú už zložené.

Rolety na okna doručíme již složené!

 

Vyberte si svoje okenné rolety

Ako sa v rozsiahlej ponuke roliet orientovať? Na čo si dať pozor pri výbere roliet Deň a noc? Uvažujte o nasledujúcich odporúčaniach:

 • Kvalita látky. To by malo byť hlavné kritérium pri výbere rolety. Presvedčte sa, že látka je bez rozstrapkaných okrajov, že v nej nie sú malé dierky, prípadne iné poškodenia. Látka rolety by sa mala bez odporu ľahko zasúvať i vysúvať z kazety.
 • Kvalita kazety. Kvalitná kazeta je z pevného materiálu, neuvoľňuje sa, ani sa nekrúti pri manipulácii s látkou. Ku kvalite prispieva vystužený chrbát kazety. To je u FEXI roliet samozrejmosťou.
 • Bezpečnosť aj pre deti. Ovládacia retiazka môže byť nebezpečná pre deti. Môže totiž vytvoriť slučku, ktorá by sa mohla omotať okolo krku dieťaťa a ublížiť mu. Je preto dôležité, aby mali rolety atestáciu, ktorá dokladá bezpečnosť. Tú látkové rolety FEXI samozrejme majú.
 • Cena. To je samozrejme tiež dôležité hodnotiace kritérium. Na trhu nájdete úplne nezmyselne predražené rolety, rovnako ako podozrivo lacné. Tie najdrahšie neprinášajú nič navyše oproti štandardu a tie najlacnejšie môžu docieliť nízkych cien len ústupom od kvality.
 • Pridaná hodnota. Je veľmi príjemná, keď nájdete ponuku niečoho navyše. Tou pravou pridanou hodnotou našich látkových roliet Deň a noc je to, že ich pred odoslaním zložíme. V tomto ohľade nemáme na trhu konkurenciu.
 • Zákaznícka podpora. Kvalitu podpory si môžete overiť už pri nákupe. Má dodávateľ zákaznícku linku? Vezmú Vám telefón, keď voláte? Ak máte len nejakú všeobecnú otázku a nechcete ešte nič kúpiť, sú ochotní Vám pomôcť? To všetko sú ukazovatele, ktoré Vám naznačia, ako to bude napríklad s reklamáciami alebo inou podporou po nákupe. Na našu zákaznícku podporu sme naozaj pyšní a veríme, že lepší servis nenájdete.

Rolety na okná bez vŕtania

Jedným z hlavných lákadiel roliet Deň a noc je skutočnosť, že si ich ľahko môžete nainštalovať sami. V prípade roliet v otvorených kazetách je montáž možné vykonať dokonca bez vŕtania, a to do 2 minút.

Montáž totiž vyžaduje iba zavesenie háčikov na okenný rám a zacvaknutie kazety do pripravených háčikov. Potom už len ukotvenie vodiacich laniek, a to je všetko.

Čas montáže dosť ovplyvňuje doba, po ktorú skladáte samotnú roletu. Bežný postup je taký, že dostanete niekoľko desiatok súčiastok, z ktorých si najprv musíte roletu poskladať. Neskúsenému zákazníkovi to môže zabrať aj pol hodiny. Navyše je tu riziko, že niečo zle zasuniete či upevníte a problém je na svete. To si potom overíte i kvalitu zákazníckej linky.

FEXI látkové rolety v tomto ohľade víťazia nad všetkými dodávateľmi. Nevieme o nikom, kto by dodával už zložené rolety Deň a noc.

Využite teda našu jedinečnú ponuku látkových roliet na okná a kúpte si moderné zatienenie okien.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie