Vzorky roliet – nezáväzne a ZADARMO!

 

Ruku na srdce – kto by rád neprijal niečo zadarmo, že? A tiež my sme pre vás, našich zákazníkov, pripravili darček v podobe vzoriek látok pre roliety deň a noc zadarmo.

Ak si nie ste istí, aký odtieň roliet deň a noc potrebujete a akú presne funkciu má vaša nová roleta plniť, neváhajte a objednajte si vzorky látok! Sú zadarmo a prídu skutočne rýchlo. Vedzte, že denne ich posielame skutočne veľa :-)

Vidieť vzorky látok, napríklad v obchode vám nepomôže, verte nám! Najlepšie je nechať si od nás poslať vybrané vzorky a tie si potom doma priložiť k podlahe, nábytku, oknu, stene, proste k čomu ich chcete ladiť a až potom si vybrať. Ak vám na dizajne skutočne záleží, môže sa jednoducho stať, že výsledný odtieň rolety deň a noc bez pomoci vzorky látky proste netrafíte.

Farbu necháme čisto na vás. Čo sa ale týka radu, máme pre vás radu! Svetlé látky s menšou gramážou sa hodia do miestností, ktoré potrebujete presvetliť, a naopak látky tmavšie s väčšou gramážou sa hodia do miestností, kde napríklad spíte a potrebujete tmu.

Dalo by sa teda povedať, že látky z radu SILVER sa hodia najmä do detských izieb, pretože majú výrazné farby. Látky z radu GOLD PLATINUM môžete použiť do spální a miestností kde spíte. Látky z radu DIAMOND sú skvelé do kuchyne, konferenčnej miestnosti, obývacej izby alebo kancelárie.

Ako jediní na trhu sme sa rozhodli posielať zadarmo až 8 vzoriek látok! Chápeme, že výber nemusí byť jednoduchý. Veľmi radi vám pomôžeme aj keď budete mať vzorky už u seba. Nie ste si istí, ktorá látka zatemní viac? Zavolajte nám! Veľmi radi vám poradíme a všetko vysvetlíme!

Na tejto stránke máte kompletný prehľad o našom sortimente: https://www.fexi.sk/ako-nakupovat-rolety/vzorky-zadarmo/ Stačí nám priamo z tejto stránky napísať kódové označenie látok, ktoré si prajete poslať. Nezabudnite doplniť svoju adresu, meno a telefónne číslo. Bez toho vám vzorky nie sme schopní poslať ;-).

Navyše tu pre vás máme službu bez starostí. O tej si povieme vo zvláštnom článku. Nebojte sa nám zavolať na tel. číslo: 778 540 904. Sme na rolety deň a noc experti!

Ak si vôbec nie ste istí, poradíme vám, ktoré vzorky roliet by pre vás mohli byť najlepšie. A tie vám potom ZADARMO zašleme. Ale ani tým to nekončí. Expert na telefóne má priamo pred sebou všetky druhy látok, preto je schopný vám veľmi rýchlo a presne poradiť s výberom vzoriek.

P. S.: U osmičky nekončíme, ak budete potrebovať, pošleme vám vzoriek aj viac.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie