Informácie pre našich zákazníkov a partnerov

Vážení zákazníci.

Vzhľadom na rizikovú situáciu a šírenie koronavírusu COVID – 19 by sme vás radi informovali, že sme ako firma prijali mnoho interných preventívnych opatrení pre všetkých zamestnancov.

corona_text

V prvom rade upozorňujeme, že neodporúčame voliť platbu na dobierku. Chceme čo najviac obmedziť medziľudský kontakt a tak je možné, že vodiča, ktorý vám zákazku doručí, ani neuvidíte. Platbu, prosím, uskutočnite iným spôsobom.

  • Výroba produktov je plne funkčná a bez obmedzenia. Akúkoľvek roletu či príslušenstvo si môžete bez obáv objednať v našom e-shope, ktorý funguje bez obmedzenia. Roletu vyrobíme a odošleme bez omeškania.
  • Logistika a distribúcia tiež nie sú nijako obmedzené. Naši dopravcovia fungujú aj v režime, ktorý vláda pre tieto dni nastavila. Dodávky roliet teda nie sú nijako oneskorené.
  • Spracovávame dopyt našich zákazníkov. Naši zamestnanci pracujú z domova, ale inak nemajú žiadne obmedzenia, ktoré by im bránili pracovať naplno a vybavovať vaše objednávky.
  • Voláme, komunikujeme a obchodujeme. Telefonickú podporu sme nijako neobmedzili. Ak potrebujete radu či konzultáciu, volajte bez obáv tak, ako ste zvyknutí.
  • Školenia a návštevy zákazníkov obchodnými zástupcami sú do odvolania zrušené. To je jediná zmena v našej práci. Chceme sa správať zodpovedne a tak radšej riskujeme menšiu stratu ziskov, než aby sme nejakým riskantným správaním zhoršovali súčasnú situáciu.
  • V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, kontaktujte.

Ďakujeme, pevne veríme, že sa situácia čoskoro obráti k lepšiemu a všetko sa vráti do normálu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie