Rolety Zebra FEXI

Rolety Deň a noc zažívajú v posledných rokoch rastúcu obľubu. Je stále viac tých, ktorí oceňujú ich kvality a výhody – jednoduchú montáž, jemnú prácu s úrovňou zatienenia, nepreberné množstvo farieb a vzorov i jednoduchú údržbu.

Rolety Zebra FEXI

Rolety Deň a noc predstavujú rolety, ktorých princípom je striedanie pruhov nepriehľadnej látky s pruhmi priehľadnými. Tento mechanizmus pripomína tak rolety, ako aj žalúzie. Je skrátka tým najlepším z oboch a zároveň vynecháva všetky nevýhody.

Kvôli striedajúcim sa pruhom ale získavajú tieto rolety aj iné mená, napríklad rolety DUO, twin roll i vtipné a presné pomenovanie – rolety zebra podľa afrických zebier. Nejde ale o technický alebo obchodný názov, ale skôr všeobecne zažité pomenovanie.

Napríklad Rolety Zebra FEXI je naša registrovaná obchodná značka, pod ktorou rolety predávame. Niektorí predajcovia idú podobnou cestou a registrujú si obchodné značky, ktoré obsahujú termíny DUO, Zebra, Twin a pod. Vedzte ale, že nech už si objednáte rolety Deň a noc, Twin rolety, DUO rolety alebo aj rolety zebra FEXI, dostanete vždy ten istý produkt.

Každý predajca má vlastné rady látok a kaziet. Tiež dodávajú rolety s rôznym stupňom podpory, rôzne kvalitné a v rôznom stupni rozloženia. Ako je to vo FEXI? Ako jediní dodávame rolety už zložené. Oproti konkurenčným výrobkom teda trvá ich montáž cca 2 minúty.

Rolety Zebra FEXI sú pre zákazníka asi to najlepšie, čo sa dá na trhu nájsť. Vieme totiž, že keď už za niečo v súčasnosti dáte svoje peniaze, právom požadujete, aby zakúpený produkt:

  • Nebol príliš drahý. – Staré známe porekadlo hovorí, že nie sme takí bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci. Dá sa čakať, že s vyššou cenou rastie aj kvalita, hoci to najdrahšie riešenie nie je vždy to najkvalitnejšie. FEXI sa nesnaží byť vždy najlacnejšie, ale cena našich roliet je vždy konkurencieschopná.
  • Bol dostatočne kvalitný. – Kvalita je ešte dôležitejšia než cena. Ak sa totiž výrobok pokazí alebo opotrebuje ešte pred koncom záručnej lehoty, druhýkrát zákazník pravdepodobne nenakúpi. To je nám jasné, a preto sa na kvalitu látok a vyhotovenie maximálne sústredíme.
  • Riadne plnil svoju funkciu. – Síce sa to zdá ako samozrejmosť, ale ak si kúpite rolety Deň a noc na strešné okno, môžete byť sklamaní, že roleta správne nesedí. Vo FEXI sa môžete spoľahnúť na ochotný zákaznícky servis, ktorý s vami vždy nájde to najlepšie riešenie.

Nech už teda hľadáte rolety Deň a noc, DUO, Zebru či Twin, v našom e-shope nájdete to najkvalitnejšie, čo na trhu s roletami existuje. Vždy za rozumnú cenu. A čo je hlavné – s nadštandardným servisom, ktorý nekončí vaším nákupom.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie