Zatemňovacie rolety blackout – pokojný spánok

Dôvodov pre tieniace techniky a zatemňovacie rolety je určite viac. Ochrana súkromia pred zvedavými pohľadmi susedov, ochladenie bytu či domu v horúcich slnečných dňoch, prípadne zaistenie úplnej tmy aj cez deň, keď sa chcete vyspať po nočnej smene.

Ak stojíte pred rozhodnutím zakúpiť nejakú tieniacu techniku práve kvôli celkovému a úplnému zatemneniu, potom odporúčame prečítať si niečo o roletách Deň a noc s úplným zatemnením. V našom e-shope sú to rolety z radu blackout.

Zatemňovacie rolety od FEXI sa hodia do každého interiéru. Prečo to môžeme tak smelo tvrdiť? Môžete si totiž vybrať z desiatok druhov látok, nakonfigurovať si dĺžku, a hlavne šírku roliet, rozhodnúť sa vopred, či ich chcete k oknu či stene privŕtať, alebo vám stačí len ich zavesiť na okenný rám. Možností máte skutočne veľa.

Skvelé na tom je, že zatemňujúce rolety Deň a noc od FEXI môžete mať aj vo svetlých farbách a skutočne získate 100 % zatemnenie. Prečo? Vďaka malému triku: vo vnútri pruhu s látkou je vrstva čiernej tkaniny, ktorá zaisťuje nepriehľadnosť a úplné zatemnenie. Látka, ktorá tento tmavý stred kryje, potom môže byť pokojne svetlá, s prírodným dekorom, alebo akákoľvek, ktorá sa vám bude páčiť. Veľmi dobré riešenie.

Napríklad úplne zatemňovacia roleta s dekorom prírodného orieška, je vážne pekná, a pritom keď ju úplne zatiahnete, skutočne musíte rozsvietiť, pretože v miestnosti nastane skutočná tma:

Kreslicí plátno 17 kopie

Ale samozrejme si vyberte svoju vlastnú farbu. Prezrite si napríklad najprv našu vzorkovnicu a podľa toho sa rozhodnite, akú farbu a dekor budú mať vaše nové 100 % zatemňujúce rolety Deň a noc.

Vzorkovnica zatemňovacích roliet deň a noc - blackout

Ak si to budete priať, môžeme vám poslať vzorky s látkami zadarmo až domov. Urobíte si tak oveľa lepšiu predstavu o tom, ako budú nové rolety vyzerať u vás v spálni, detskej izbe, obývačke, alebo kdekoľvek, kde potrebujete mať úplné zatemnenie napríklad aj cez deň.

Proste dnes už nemusíte robiť žiadne kompromisy medzi kvalitou, úrovňou zatemnenia, cenouestetickým dojmom. Rolety Deň a noc radu blackout poskytujú úplné zatemnenie miestnosti, sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, takže vám dlho vydržia ako nové, sú k dispozícii už od € 28,40, na začiatok máte na výber z deviatich látok, pričom každá z nich môže byť v otvorenej kazete, POLO kazete či MAXI kazete.